İyi Günler

Öz Çetinler kereste  yeni web sitesi ile hizmetinize girmiştir...


 

HAKKIMIZDA

Sakarya Akyazı Erdoğdu Köyünde; Öz Çetinler, 1955 yılında kurulan Sakarya bölgesinin ilk kavak alım satım ve kavak işleme atölyemiz faaliyete girmiştir. Ufak çaplı yerel imkanlarla çalışan sınırlı bir işletme iken ticari alandaki başarıları sayesinde işletmemiz 1996 yılında yeni kuşakla birlikte ÖZ ÇETİNLER Kereste Ambalaj Tic. olarak faliyet göstermeye devam etmektedir. İlk günden beri  müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla sunmayı amaç edinen bir firma olmuştur. 10 dönüm üzerinde 2000 m2 kapalı alan 1.000 m2 açık alan 5.000 m2 açık depo olarak kullanılmaktadır. Yıllık kapasite resmi rakam 14.400 m3  olarak belirlenmiştir. Kavak kereste üretiminde ve işletmesinde faliyet gösteren firmamız istenilen ebatlarda ve boyutlarda ( 5x5 – 7x7 – 8x8-10x10 ) palet yapımında kullanılan kavak, kereste, takoz ve talep edilen her ihtiyaç karşılamaktadır. Bilgisayarlı kurutma sistemiyle ISPM 15 Fügimasyon sistemi ile istenilen derecede kurutma sağlanabilmektedir. 51 yıllık iş tecrübemizle siz değerli müşterilerimize daima hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak onlara mükemmel kaliteli ve sürekli geliştirilen ürün ve hizmet sunmak , karlı bir büyüme sağlamak ve pazar payımızı arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Şirketimizin vizyonu, müşterilerimize kalite, maliyet ve teslimat performansları bakımından mükemmel hizmet ve rekabet avantajları sağlayarak

- Türkiye'nin önde gelen Takoz üreticilerinden biri olmak,
- Diğer firmalara örnek teşkil eden güçlü bir şirket olmak,
- Ahşap ürünlerini tüm dünyaya ihraç edebilmek,
ve kaliteden ödün vermeden en iyisini en ucuza imal etmektir.

GÖREVİMİZ

Öz Çetinler ve Ambalaj San. Tic. LTD. ŞTİ.  Ahşap ürürnler endüstrisinde, yurt içinde lider firmalar arasında olmaya namzettir. Görevimiz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için sürekli geliştirmektir.

BAŞARI KRİTERLERİMİZ

Biz bir ekibiz, çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Onlar bizim düşünce birliğimizi, ünümüzü ve varlığımızı sürdürmemizi sağlar. Faaliyetlere katılım bizim  değerlerimizdendir. Kazancı müşteri ihtiyaçlarını karşıladığımızın bir ölçüsü olarak görürüz.

Kazanç hayatta kalmak ve sürekli gelişmeyi sağlamak için bir araçtır. Ürünlerimiz faaliyetlerimizin doğal sonucudur ve alanımızda müşteriye hizmette en iyi olmalıdır. Ürünlerimize bakışımız, müşterilerimizin bakışı ile aynıdır.

  COPYRIGHT © 2010 HER HAKKI SAKLIDIR.